Úvodní strana
Rozpis Plakát Fotky Přihlášky Ukázky mapy Tratě Pokyny Startovka
Po závodě Partneři

Severka Šumperk

Město Rýmařov

Gymnázium a Střední odborná škola Rýmařov

 

Přihlášky po kategoriích

Přehled přihlášek v ORISu (bez vakantů): kategorie, kluby.

D10C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
AOP0852Pachmannová IvaOrientační Běh OpavaC23225150 ,- Kč
PLU0888Otrubová KarolínaTJ SOKOL PlumlovC206181050 ,- Kč
JPV0952Hýblová EliškaOddíl OS SK ProstějovC212785350 ,- Kč
KSU0979Kočandrlová NatálieKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44641250 ,- Kč
KSU0959Tomanková AliceKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5261750 ,- Kč
KSU0888Reichlová PavlaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5130950 ,- Kč
KSU0850Reichlová LucieKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5261950 ,- Kč
PTE0880Vavrdová KarolínaTJ Sokol PteníC210268450 ,- Kč
PTE0850Vrbová MarieTJ Sokol PteníC210268050 ,- Kč
PTE0852Klapková AlžbětaTJ Sokol PteníC210271550 ,- Kč
NNN09Šimková Sára50 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant

D12

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON0666Jílková LenkaKOB KoniceB206907250 ,- Kč
KON0799Jílková PavlaKOB KoniceC206907350 ,- Kč
AOP0652Gallo NatálieOrientační Běh OpavaB700300550 ,- Kč
AOP0752Cetlová KarolínaOrientační Běh OpavaC209159650 ,- Kč
STE0653Burdová HelenaSK SKI-OB ŠternberkB210890450 ,- Kč
STE0652Kotrle SylviaSK SKI-OB ŠternberkC210891750 ,- Kč
STE0751Matoušková JohanaSK SKI-OB ŠternberkC5256150 ,- Kč
STE0650Zatloukalová JulieSK SKI-OB ŠternberkB210891850 ,- Kč
UOL0651Šaňáková MarieSOB OlomoucB211180350 ,- Kč
STE0750Fendrychová KláraSK SKI-OB ŠternberkC210889250 ,- Kč
ASU0698Pazderníková ZdeňkaMagnus OrienteeringB913250 ,- Kč
JPV0652Přikrylová JanaOddíl OS SK ProstějovC211272250 ,- Kč
JPV0653Přikrylová IvanaOddíl OS SK ProstějovC211274150 ,- Kč
AOP0751Kovalčíková AlenaOrientační Běh OpavaC4943850 ,- Kč
UOL0652Dráčová BarboraSOB OlomoucC206908550 ,- Kč
KON0760Rozsívalová AdélaKOB KoniceC209086550 ,- Kč
KSU0656Stryková KarolínaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5365250 ,- Kč
ASU0799Bartášková KarolínaMagnus OrienteeringC41650950 ,- Kč
UOL0650Kopecká NelaSOB OlomoucB30126350 ,- Kč
UOL0750Paulíčková TerezaSOB OlomoucC206908250 ,- Kč
3SX0650Bartoňková Sára212533250 ,- Kč
NNN06Šimková Aneta50 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

D14

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
AOP0552Cetlová MagdalénaOrientační Běh OpavaB209159150 ,- Kč
UOL0452Binarová AdélaSOB OlomoucB139899750 ,- Kč
STE0451Lubrichová VeronikaSK SKI-OB ŠternberkB210254950 ,- Kč
STE0450Lukašáková SáraSK SKI-OB ŠternberkA203572350 ,- Kč
STE0552Mikošková MarieSK SKI-OB ŠternberkC210890350 ,- Kč
STE0550Neumannová KristýnaSK SKI-OB ŠternberkB203571950 ,- Kč
STE0551Pospíšilová StellaSK SKI-OB ŠternberkB208082950 ,- Kč
AOP0551Pachmannová KatkaOrientační Běh OpavaB36195350 ,- Kč
PLU0452Janečková AdélaTJ SOKOL PlumlovC208768950 ,- Kč
PLU0577Otrubová AnnaTJ SOKOL PlumlovB201921550 ,- Kč
ASU0599Navrátilová MarieMagnus OrienteeringB720655050 ,- Kč
AOP0453Kovalčíková AnnaOrientační Běh OpavaB879650 ,- Kč
KSU0494Šánová JulieKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB44307650 ,- Kč
KSU0454Heclová MarieKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44644750 ,- Kč
ASU0499Vorlová EvaMagnus OrienteeringB40693850 ,- Kč
UOL0453Slehová EliškaSOB OlomoucC211272750 ,- Kč
UOL0450Smékalová ViktorieSOB OlomoucB202072850 ,- Kč
UOL0451Smékalová KarolínaSOB OlomoucA202072950 ,- Kč
AOP0452Klechová KarolínaOrientační Běh OpavaB43692950 ,- Kč
3SX0551Grégrová Zuzana212188950 ,- Kč
KSU0556Müllerová MarieKlub vytrvalostních sportů Šumperk50 ,- Kč
5RX0550Motyčková Marie50 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

D16

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
PLU0350Němečková KateřinaTJ SOKOL PlumlovB140040980 ,- Kč
UOL0353Procházková SáraSOB OlomoucC80 ,- Kč
STE0250Smolková SabinaSK SKI-OB ŠternberkB720653780 ,- Kč
AOP0351Pachmannová BáraOrientační Běh OpavaB865671080 ,- Kč
PLU0351Černochová MichaelaTJ SOKOL PlumlovA206181780 ,- Kč
ASU0398Šneiderová DanielaMagnus OrienteeringB720177180 ,- Kč
UOL0251Raclavská ZuzanaSOB OlomoucB209243480 ,- Kč
UOL0252Raclavská LenkaSOB OlomoucB209243580 ,- Kč
UOL0352Bídová MarkétaSOB OlomoucC212480180 ,- Kč
AOP0251Krčková HelenaOrientační Běh OpavaC205355780 ,- Kč
Vakant
Vakant

D18

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
JPV0066Lugrová NatalieOddíl OS SK ProstějovC23131680 ,- Kč
ZLH0150Zatloukalová HanaOOB TJ Zlaté HoryC22490080 ,- Kč
STE0152Skoupá VendulaSK SKI-OB ŠternberkB720346180 ,- Kč
ZLH0051Novotná TerezaOOB TJ Zlaté HoryB142190980 ,- Kč
UOL0050Konečná AdélaSOB OlomoucC203572780 ,- Kč
KSU0050Pšenčíková AdélaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB44642580 ,- Kč
Vakant
Vakant

D20

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON9888Škrabalová ŠárkaKOB KoniceB210886680 ,- Kč
ZLH9950Zatloukalová RomanaOOB TJ Zlaté HoryB202534280 ,- Kč
KON9898Vlachová KateřinaKOB KoniceC212065880 ,- Kč
JPV9898Pilcová SabinaOddíl OS SK ProstějovB100753880 ,- Kč
ZLH9851Novotná KláraOOB TJ Zlaté HoryA33136380 ,- Kč
2DC9850Králiková Marie80 ,- Kč
Vakant
Vakant

D21

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
PTE9474Vítková LucieTJ Sokol PteníC865650680 ,- Kč
KON8888Hlavová HanaKOB KoniceR863580580 ,- Kč
KAM9851Hájková EliškaOK KameniceA51500180 ,- Kč
STE0252Marková EmaSK SKI-OB ŠternberkA865537980 ,- Kč
STE7054Skyvová KristýnaSK SKI-OB ŠternberkC865538380 ,- Kč
PHK9150Kosová DenisaOK 99 Hradec KrálovéE862975780 ,- Kč
ASU9271Křečková LenkaMagnus OrienteeringC51541280 ,- Kč
ZPV9999Křečková JanaKOB ZPV ProstějovB207365980 ,- Kč
SBR8750Czaschová EmílieSKOB BruntálC80 ,- Kč
RBK9252Pekárková MonikaSK Radioklub BlanskoC726002780 ,- Kč
UOL0253Raclavská VlaďkaSOB OlomoucA209243380 ,- Kč
UOL6951Kašparová IvanaSOB OlomoucC203216980 ,- Kč
KSU9559Habigerová RadkaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205848380 ,- Kč
ASU9199Oľhavová HanaMagnus OrienteeringC41655580 ,- Kč
ZBM9150Mezníková LucieSK Žabovřesky BrnoC51515180 ,- Kč
KON8787Dittrichová PetraKOB KoniceC51515380 ,- Kč
KON9175Dittrichová ZuzanaKOB KoniceC5241680 ,- Kč
2DC9750Přidalová Tereza99584480 ,- Kč
KON9572Vlachová EliškaKOB KoniceC212065980 ,- Kč
ASU9797Horvátová HanaMagnus OrienteeringC98035480 ,- Kč
ZBM9350Šimková JohankaSK Žabovřesky BrnoR900522780 ,- Kč
UOL9161Krejsová LucieSOB OlomoucC209240180 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

D35

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON7575Benešová PetraKOB KoniceC141876380 ,- Kč
PLU7777Němečková VěraTJ SOKOL PlumlovC203515880 ,- Kč
KON8080Jílková HanaKOB KoniceC206907180 ,- Kč
ZLH7451Siatková SilvieOOB TJ Zlaté HoryC80 ,- Kč
SBR8050Good LudmilaSKOB BruntálC209236980 ,- Kč
AOP7951Gallo MartinaOrientační Běh OpavaC720497080 ,- Kč
JPV7552Poláčková MonikaOddíl OS SK ProstějovC210975480 ,- Kč
STE7556Lubrichová EvaSK SKI-OB ŠternberkC211274380 ,- Kč
STE7951Matoušková JanaSK SKI-OB ŠternberkC202535580 ,- Kč
UOL7650Šaňáková ŠárkaSOB OlomoucC142023580 ,- Kč
PLU7852Otrubová JohanaTJ SOKOL PlumlovC99581680 ,- Kč
PLU7677Otrubová IvonaTJ SOKOL PlumlovC88793980 ,- Kč
ASU7599Christodoulou IvaMagnus OrienteeringC43309580 ,- Kč
ASU7799Navrátilová HelenaMagnus OrienteeringC30169880 ,- Kč
ASU7498Šneiderová LucieMagnus OrienteeringC720175580 ,- Kč
JPV7979Přikrylová JitkaOddíl OS SK ProstějovC210975280 ,- Kč
AOP7351Valíková PetraOrientační Běh OpavaC98037480 ,- Kč
AOP7852Kovalčíková EvaOrientační Běh OpavaC5119780 ,- Kč
JPV7650Chmelářová RadkaOddíl OS SK ProstějovC208557780 ,- Kč
CEL7451Tomášková RadkaTJ Sokol Čelechovice na HanéC5240580 ,- Kč
SBR8051Holubová EvaSKOB Bruntál207565080 ,- Kč
UOL7350Čecháčková ŠárkaSOB OlomoucC209243680 ,- Kč
KSU7383Mlčková JanaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5225880 ,- Kč
KSU7667Stryková VlastaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44643680 ,- Kč
KSU7552Tomanková MartinaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205846280 ,- Kč
KSU7550Heclová JanaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44308780 ,- Kč
KSU7499Reichlová JiřinaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC206733080 ,- Kč
UOL7850Smékalová JanaSOB OlomoucC204520780 ,- Kč
KSU7551Pattermanová IvanaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC208560180 ,- Kč
AOP7751Krčková LenkaOrientační Běh OpavaC211850580 ,- Kč
UOL7550Vodičková TerezaSOB OlomoucC80 ,- Kč
AOP8050Librová LucieOrientační Běh OpavaC4938680 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

D45

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ZPV6553Jirková RenataKOB ZPV ProstějovC5242780 ,- Kč
UOL6953Kotrlová GitaSOB OlomoucC35232480 ,- Kč
KON6389Hlavová MiroslavaKOB KoniceC5241780 ,- Kč
JPV6556Štorková SimonaOddíl OS SK ProstějovC207567680 ,- Kč
STE7150Mikošková IvetaSK SKI-OB ŠternberkC211304280 ,- Kč
STE6751Neumannová KamilaSK SKI-OB ŠternberkC5251480 ,- Kč
AOP6751Hadačová GabrielaOrientační Běh OpavaC881080 ,- Kč
47C6050Felklová Jarmila43309880 ,- Kč
47C6850Ženčáková Marie203218580 ,- Kč
KON6285Dittrichová LenkaKOB KoniceC5242080 ,- Kč
KON5887Smičková EvaKOB KoniceC5241280 ,- Kč
ASU6099Strachotová EvaMagnus OrienteeringC5256080 ,- Kč
ZPV7076Křečková PetraKOB ZPV ProstějovC5258280 ,- Kč
UOL6653Šimková HanaSOB OlomoucC5247680 ,- Kč
ZLH7050Novotná JitkaOOB TJ Zlaté HoryC36192980 ,- Kč
KSU6950Pšenčíková EvaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44310680 ,- Kč
KSU7252Švancárová HelenaKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC202723380 ,- Kč
AOP7252Pachmannová HanaOrientační Běh OpavaC36197780 ,- Kč
AOP7052Sedlářová PavlaOrientační Běh OpavaC209615080 ,- Kč
OOL6955Slavíčková KatkaSK Haná orienteeringC42185280 ,- Kč
AOP6151Glabazňová JanaOrientační Běh OpavaC51542380 ,- Kč
3SX6450Roubalíková Iva210282080 ,- Kč
UOL6954Jeřábková JanaSOB OlomoucC36199780 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant

D55

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
SBR6150Czaschová IrenaSKOB BruntálC5191580 ,- Kč
UOL5858Janošíková JaroslavaSOB OlomoucC205975880 ,- Kč
UOL5651Künstlerová MiladaSOB OlomoucC5244580 ,- Kč
JPV6350Honkyšová EvaOddíl OS SK ProstějovC80 ,- Kč
Vakant

D65

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ZLH4850Novotná LudmilaOOB TJ Zlaté HoryC5276380 ,- Kč
ASU5350Štáblová JitkaMagnus OrienteeringC5255780 ,- Kč
ASU5050Čadilová AlenaMagnus OrienteeringC5259980 ,- Kč
Vakant

H10C

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
AOP0802Gallo OndřejOrientační Běh OpavaC5327850 ,- Kč
UOL0801Kubíček VavřinecSOB OlomoucC211309750 ,- Kč
AOP0902Cetl JanOrientační Běh OpavaC30733850 ,- Kč
STE0909Matoušek JanSK SKI-OB ŠternberkC22490450 ,- Kč
STE0807Mikoška JanSK SKI-OB ŠternberkC211276950 ,- Kč
STE0800Světnický AntonínSK SKI-OB ŠternberkC210889850 ,- Kč
ZLH0800Mrkvica VáclavOOB TJ Zlaté HoryC25102350 ,- Kč
AOP0901Kovalčík PetrOrientační Běh OpavaC4943050 ,- Kč
SBR0800Holub IvanSKOB BruntálC41604050 ,- Kč
STE0808Tomášek JosefSK SKI-OB ŠternberkC210672350 ,- Kč
KSU1100Štábl VítKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5366850 ,- Kč
KSU0828Marek VítKlub vytrvalostních sportů Šumperk50 ,- Kč
SSU0901Pánek AntonínSK Severka ŠumperkC0 ,- Kč
OOL0800Petřivalský NilSK Haná orienteeringC205149150 ,- Kč
Vakant
Vakant

H12

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ASU0748Macek VojtěchMagnus OrienteeringC42631350 ,- Kč
ASU0747Navrátil PavelMagnus OrienteeringC720653550 ,- Kč
ASU0749Šneider KvidoMagnus OrienteeringC5300350 ,- Kč
KSU0700Mlček VincencKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5365450 ,- Kč
KSU0626Jordán AlexandrKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB205627650 ,- Kč
KSU0616Šána RobertKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB207373850 ,- Kč
KSU0606Štábl PatrikKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB44643750 ,- Kč
KSU0600Ondráček ViktorKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5367050 ,- Kč
AOP0600Borunský MatějOrientační Běh OpavaB42826450 ,- Kč
PLU0600Soldán RobinTJ SOKOL PlumlovC68268750 ,- Kč
3SX0601Navrátil Adam212532450 ,- Kč
9BC0700Motyčka Jan50 ,- Kč
NNN07Sekanina Ondřej50 ,- Kč
UOL0700Janeček JáchymSOB OlomoucC50 ,- Kč
SSU0702Pánek OndřejSK Severka ŠumperkC0 ,- Kč
SSU0600Plachý ŠimonSK Severka ŠumperkC0 ,- Kč
Vakant
Vakant

H14

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON0404Beneš JindřichKOB KoniceB141876850 ,- Kč
JPV0505Štorek JanOddíl OS SK ProstějovB207567050 ,- Kč
JPV0520Poláček TomášOddíl OS SK ProstějovC210890850 ,- Kč
STE0503Antonowicz JanSK SKI-OB ŠternberkC863618850 ,- Kč
STE0404Janků MartinSK SKI-OB ŠternberkC203572850 ,- Kč
PLU0500Černoch MartinTJ SOKOL PlumlovB206176250 ,- Kč
PLU0501Otruba FrantišekTJ SOKOL PlumlovB205150650 ,- Kč
PLU0503Karásek AntonínTJ SOKOL PlumlovC212479850 ,- Kč
ASU0547Greschner AdamMagnus OrienteeringC913250 ,- Kč
ASU0546Kobylka DavidMagnus OrienteeringC210255350 ,- Kč
CEL0400Tomášek AdamTJ Sokol Čelechovice na HanéB30156750 ,- Kč
SBR0500Holub MikulášSKOB BruntálC204522950 ,- Kč
UOL0402Čecháček AdamSOB OlomoucC208872950 ,- Kč
KSU0525Bláha AdamKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB207373050 ,- Kč
KSU0502Tomanek LukášKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB4931650 ,- Kč
KSU0403Šperlich JanKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB208290350 ,- Kč
KSU0401Štábl AdamKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA205848050 ,- Kč
ASU0447Bartášek TomášMagnus OrienteeringC41671650 ,- Kč
ASU0448Štoudek MartinMagnus OrienteeringB5311250 ,- Kč
SBR0501Vlach TimikSKOB BruntálC207567450 ,- Kč
UOL0400Náhončík JakubSOB OlomoucC211572150 ,- Kč
OOL0501Petřivalský ArnauSK Haná orienteeringC42186050 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant

H16

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ZPV0201Jirka MatyášKOB ZPV ProstějovC20649680 ,- Kč
JPV0202Štorek DavidOddíl OS SK ProstějovC207567580 ,- Kč
JPV0306Poláček LukášOddíl OS SK ProstějovC210886580 ,- Kč
STE0206Doseděl ŠtěpánSK SKI-OB ŠternberkC210890780 ,- Kč
PLU0300Novák RostislavTJ SOKOL PlumlovC208763480 ,- Kč
PLU0301Karásek FrantišekTJ SOKOL PlumlovC212477480 ,- Kč
ZLH0301Novotný ErikOOB TJ Zlaté HoryB202072280 ,- Kč
KSU0333Patterman ProkopKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB44286580 ,- Kč
KSU0306Stryk ŠtěpánKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB22947380 ,- Kč
KSU0201Hecl FrantišekKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA205848680 ,- Kč
UOL0201Dostál FrantišekSOB OlomoucB208817880 ,- Kč
UOL0301Rajman FilipSOB OlomoucB211307480 ,- Kč
SSU0202Seidenglanz JáchymSK Severka ŠumperkB14074270 ,- Kč
OOL0203Petřivalský BernatSK Haná orienteeringC42185980 ,- Kč
SSU0302SKala VítSK Severka ŠumperkC0 ,- Kč

H18

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
STE0101Neumann DavidSK SKI-OB ŠternberkB202724180 ,- Kč
STE0104Poštulka LukášSK SKI-OB ŠternberkB206029580 ,- Kč
JPV0123Holusek JiříOddíl OS SK ProstějovC720822480 ,- Kč
UOL0104Šimek ŠtěpánSOB OlomoucB5272980 ,- Kč
37C0100Chmelář Jan80 ,- Kč
CEL0100Tomášek OndřejTJ Sokol Čelechovice na HanéC30156280 ,- Kč
KSU0049Grulich OndřejKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC206733680 ,- Kč
KSU0044Kroul JosefKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB205626880 ,- Kč
KSU0111Babišta AntonínKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB5364980 ,- Kč
KSU0105Šafář MartinKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA205630880 ,- Kč
SSU0000Kaprál JanSK Severka ŠumperkB72077800 ,- Kč
Vakant
Vakant

H20

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
KON9915Beneš MiroslavKOB KoniceB141876280 ,- Kč
KSU9933Ondráček RadekKlub vytrvalostních sportů ŠumperkB205630580 ,- Kč
UOL9901Vostál DominikSOB OlomoucB140042580 ,- Kč
JPV9912Honkyš JanOddíl OS SK ProstějovC43921280 ,- Kč
Vakant

H21

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
OOL8801Zdráhal TomášSK Haná orienteeringC193133280 ,- Kč
AOP9602Glonek JakubOrientační Běh OpavaR162505080 ,- Kč
AOP0201Kostka JiříOrientační Běh OpavaA865657780 ,- Kč
KON8911Zimmermann JakubKOB KoniceC864593080 ,- Kč
JPV8235Perknovský RadimOddíl OS SK ProstějovC5247580 ,- Kč
PLU7417Otruba MarekTJ SOKOL PlumlovC99589280 ,- Kč
STE0208Doležal MatyášSK SKI-OB ŠternberkA865538280 ,- Kč
STE6307Hepnar LubošSK SKI-OB ŠternberkC865638680 ,- Kč
STE7102Janků MarekSK SKI-OB ŠternberkC208082680 ,- Kč
STE7504Matoušek JiříSK SKI-OB ŠternberkC202535680 ,- Kč
STE9700Poštulka TomášSK SKI-OB ŠternberkC206029680 ,- Kč
STE6501Skyva PetrSK SKI-OB ŠternberkC865538580 ,- Kč
STE0204Světnický FrantišekSK SKI-OB ŠternberkA865668780 ,- Kč
STE0207Svoboda RadekSK SKI-OB ŠternberkA865538180 ,- Kč
STE8000Tomášek TomášSK SKI-OB ŠternberkC210890080 ,- Kč
STE5809Václavek TomášSK SKI-OB ŠternberkC865637480 ,- Kč
STE7607Fendrych MichalSK SKI-OB ŠternberkC5250380 ,- Kč
STE9202Doležel OndřejSK SKI-OB ŠternberkC5112380 ,- Kč
JPV6526Soldán VladimírOddíl OS SK ProstějovC202073080 ,- Kč
ZLH7001Novotný TomášOOB TJ Zlaté HoryC700123480 ,- Kč
JPV9509Fajkus RadimOddíl OS SK ProstějovC160263080 ,- Kč
VBM8103Mazal ZdeněkVSK Mendelu BrnoC720785880 ,- Kč
JPV9915Kašpar PetrOddíl OS SK ProstějovC206909080 ,- Kč
KON7219Procházka JosefKOB KoniceC208341280 ,- Kč
KSU9908Jílek OndřejKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA205628580 ,- Kč
KSU9202Jílek JakubKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205848280 ,- Kč
KSU0005Matoušek MatějKlub vytrvalostních sportů ŠumperkA208093580 ,- Kč
ASU9447Horvát PetrMagnus OrienteeringE864487380 ,- Kč
STE0000Jirka MikulášSK SKI-OB ŠternberkA865537780 ,- Kč
ASU8949Oľhava RastislavMagnus OrienteeringC720182680 ,- Kč
JPV8201Otrusina JiříOddíl OS SK ProstějovC160262980 ,- Kč
37C8500Zapletal Martin50026880 ,- Kč
AOP0301Valík AdamOrientační Běh OpavaA865668480 ,- Kč
2DC9400Teplý Jiří80 ,- Kč
2DC9700Martinek Ondřej80 ,- Kč
ZBM8418Hrazdil JiříSK Žabovřesky BrnoC68262180 ,- Kč
ZPV7900Karásek MichalKOB ZPV ProstějovC43309680 ,- Kč
PLU7501Trávníček JanTJ SOKOL PlumlovC101226980 ,- Kč
1VZ9200Rýdel Jiří42823480 ,- Kč
JPV9807Vystavěl OndřejOddíl OS SK ProstějovR865669380 ,- Kč
2DC94Morávek Radek80 ,- Kč
CEL5628Špičák FrantišekTJ Sokol Čelechovice na HanéC5274480 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

H35

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
AOP7101Valík LuděkOrientační Běh OpavaC720332280 ,- Kč
UOL7100Horký JanSOB OlomoucC202074180 ,- Kč
JPV7927Hodač KarelOddíl OS SK ProstějovC5259580 ,- Kč
STE7600Burda TomášSK SKI-OB ŠternberkC211848680 ,- Kč
STE7501Marek AntonínSK SKI-OB ŠternberkC204956480 ,- Kč
STE7900Novák JanSK SKI-OB ŠternberkC210253780 ,- Kč
STE7100Smolka MartinSK SKI-OB ŠternberkC202723480 ,- Kč
ASU7848Greschner LubošMagnus OrienteeringC720333580 ,- Kč
47C6100Ženčák Jaroslav206027480 ,- Kč
PVP7400Cveček MartinVSS Přírodověda PrahaC86298130 ,- Kč
ASU7449Navrátil MartinMagnus OrienteeringC720333880 ,- Kč
UOL7000Hálek JanSOB OlomoucC43644880 ,- Kč
ZLH7800Mrkvica PetrOOB TJ Zlaté HoryC775862380 ,- Kč
JPV7404Přikryl JiříOddíl OS SK ProstějovC210277180 ,- Kč
AOP7301Kovalčík TomášOrientační Běh OpavaC208561980 ,- Kč
JPV7501Chmelář JanOddíl OS SK ProstějovC211307880 ,- Kč
STE8001Tomášek PetrSK SKI-OB ŠternberkC5246280 ,- Kč
KSU7700Kočandrle JaroslavKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC208816380 ,- Kč
KSU7601Hecl MilošKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC88629680 ,- Kč
KSU7501Štábl RomanKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44643280 ,- Kč
KSU7504Videcký JanKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44644080 ,- Kč
UOL7700Jadviščok LadislavSOB OlomoucC207567180 ,- Kč
KSU6701Matoušek MilanKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC205846180 ,- Kč
PVP7700Možný StanislavVSS Přírodověda PrahaC211573080 ,- Kč
UOL7503Smékal DavidSOB OlomoucC88628280 ,- Kč
AOP7402Borunský TomášOrientační Běh OpavaC68265580 ,- Kč
UOL7701Paulíček MichalSOB OlomoucC211849480 ,- Kč
JPV8303Hubáček OndřejOddíl OS SK ProstějovC5284380 ,- Kč
KON6919Huňka KarelKOB KoniceC211277780 ,- Kč
NNN8100Koblížek Filip80 ,- Kč
9BC7401Motyčka Michal80 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant

H45

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
UOL7300Vrána JanSOB OlomoucC730018580 ,- Kč
UOL7005Kotrle MiroslavSOB OlomoucC51507980 ,- Kč
AOP6501Hadač MiroslavOrientační Běh OpavaC68267980 ,- Kč
PTE6622Vítek ZbyněkTJ Sokol PteníC882880 ,- Kč
JPV6505Štorek PetrOddíl OS SK ProstějovC207567880 ,- Kč
SBR6601Sklenář JosefSKOB BruntálC720058680 ,- Kč
SBR5501Vodička LuděkSKOB BruntálC5191380 ,- Kč
KON6111Grepl LadislavKOB KoniceC43310080 ,- Kč
JPV7214Poláček LubošOddíl OS SK ProstějovC211273580 ,- Kč
UOL6501Pernica JiříSOB OlomoucC5247880 ,- Kč
ZLH6701Zatloukal TomášOOB TJ Zlaté HoryC42042280 ,- Kč
AOP6602Cetl VladimírOrientační Běh OpavaC080 ,- Kč
CEL7015Hubáček MartinTJ Sokol Čelechovice na HanéC5240980 ,- Kč
STE6800Antonowicz JerzySK SKI-OB ŠternberkC50440580 ,- Kč
STE7103Mikoška EmanSK SKI-OB ŠternberkC211277580 ,- Kč
STE6600Poštulka ZdenekSK SKI-OB ŠternberkC208096280 ,- Kč
STE7200Silnoušek JiříSK SKI-OB ŠternberkC207342680 ,- Kč
STE7000Zatloukal RadekSK SKI-OB ŠternberkC208096780 ,- Kč
OOL6300Světnický AlexandrSK Haná orienteeringC42637580 ,- Kč
JPV6909Holusek MilanOddíl OS SK ProstějovC212189880 ,- Kč
ASU7102Macek KarelMagnus OrienteeringC5265680 ,- Kč
ASU6849Pavlík RadekMagnus OrienteeringC92065880 ,- Kč
ASU7101Šneider MiroslavMagnus OrienteeringC5147180 ,- Kč
UOL6503Šimek RomanSOB OlomoucC201181780 ,- Kč
CEL6426Tomášek JiříTJ Sokol Čelechovice na HanéC5240680 ,- Kč
JPV7202Hýbl DušanOddíl OS SK ProstějovC212787380 ,- Kč
OOL6303Konečný JiříSK Haná orienteeringC34252480 ,- Kč
UOL6600Raclavský VladislavSOB OlomoucC208771280 ,- Kč
KSU7004Kašpar JaroslavKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC206910080 ,- Kč
KSU7337Patterman PavelKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC44641080 ,- Kč
3SX6400Roubalík Radovan210281380 ,- Kč
AOP7302Krček MartinOrientační Běh OpavaC25313080 ,- Kč
KON6427Navrátil VáclavKOB KoniceC141726380 ,- Kč
STE6907Petřivalský MarekSK SKI-OB ŠternberkC100466080 ,- Kč
Vakant
Vakant

H55

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
STE6100Doseděl EmilSK SKI-OB ŠternberkC204956380 ,- Kč
OOL5707Zdráhal RobertSK Haná orienteeringC89521980 ,- Kč
47C6000Felkl Luděk5258980 ,- Kč
ASU5600Strachota JaroslavMagnus OrienteeringC5255680 ,- Kč
OOL5804Albert FrantišekSK Haná orienteeringC5253180 ,- Kč
UOL5600Janošík ZdeněkSOB OlomoucC68207580 ,- Kč
OOL5904Višňa MilanSK Haná orienteeringC30733780 ,- Kč
UOL5601Poklop LubomírSOB OlomoucC5242580 ,- Kč
KON5713Komínek JaroslavKOB KoniceC890480 ,- Kč
OOL5301Zdráhal TomášSK Haná orienteeringC5253080 ,- Kč
JPV6217Chmelař MiroslavOddíl OS SK ProstějovC999866680 ,- Kč
UOL5402Bednář JanSOB OlomoucC5247380 ,- Kč
Vakant
Vakant

H65

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
ZLH4800Novotný StanislOOB TJ Zlaté HoryC5276280 ,- Kč
SBR4801Toman StanislavSKOB BruntálC5191780 ,- Kč
KSU4900Komárek JaromírKlub vytrvalostních sportů ŠumperkC5261680 ,- Kč
UOL5101Jadviščok LadislavSOB OlomoucC5244080 ,- Kč
OOL5100Pilc OldřichSK Haná orienteeringC140044080 ,- Kč
STE4801Sklenář AntonínSK SKI-OB ŠternberkC5251780 ,- Kč

H70

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
UOL4600Horký JanSOB OlomoucC202074080 ,- Kč
SBR4701Blažek VáclavSKOB BruntálC5190480 ,- Kč
ZPV4012Kroupa JaroslavKOB ZPV ProstějovC5286980 ,- Kč
UOL4602Gottfried JanSOB OlomoucC35232380 ,- Kč
Vakant

HD10N

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
STE0852Burdová HanaSK SKI-OB ŠternberkC211274550 ,- Kč
JPV0900Chmelář FilipOddíl OS SK ProstějovC50 ,- Kč
KON1022Rozsíval MartinKOB KoniceC209086650 ,- Kč
STE1051Tomášková AnnaSK SKI-OB ŠternberkC210286150 ,- Kč
STE0853Kučerová KlaudieSK SKI-OB ŠternberkC212224650 ,- Kč
AOP0950Borunská AlžbětaOrientační Běh OpavaC5229050 ,- Kč
PTE1001Vrba AntonínTJ Sokol PteníC210271550 ,- Kč
PTE1051Bábková AmálieTJ Sokol PteníC210271750 ,- Kč
AOP1000Liber VáclavOrientační Běh OpavaC50 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

HDR

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
UOL1150Kubíčková MagdalenaSOB OlomoucC211305650 ,- Kč
STE1101Kotrle DavidSK SKI-OB ŠternberkC212226350 ,- Kč
STE1100Marek MartinSK SKI-OB ŠternberkC207365650 ,- Kč
STE1202Tomášek MatějSK SKI-OB Šternberk44284950 ,- Kč
UOL0752Valachová MarkétaSOB OlomoucC50 ,- Kč
UOL0653Slehová MartinaSOB OlomoucC50 ,- Kč
4HCZifčákovi Kamila, Jůlie, Jonáš, Petr50 ,- Kč
ASU1249Macek VáclavMagnus OrienteeringC50 ,- Kč
ZLH1100Mrkvica JanOOB TJ Zlaté HoryC24725050 ,- Kč
SBR0350Holubová PavlínaSKOB Bruntál50 ,- Kč
STE1350Tomášková LucieSK SKI-OB ŠternberkC23295950 ,- Kč
UOL1050Kopecká TerezaSOB OlomoucC42040250 ,- Kč
3SX0550Halabicová Adéla212533450 ,- Kč
3SX0800Vittorio Martin50 ,- Kč
5RX0950Zetková Anna50 ,- Kč
9BC0701Motyčka Michal50 ,- Kč
SSU1150Tichá AnnaSK Severka ŠumperkC21116150 ,- Kč
OOLPetřivalská Anežka + EliškaSK Haná orienteering50 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant

P

Registrační čísloPříjmení a jménoKlubLicenceSI čipStartovné
PTE6952Vítková MiroslavaTJ Sokol PteníC882650 ,- Kč
AOP7550Cetlová HelenaOrientační Běh OpavaC050 ,- Kč
STE9751Dosedělová KláraSK SKI-OB ŠternberkC206029750 ,- Kč
STE7551Pospíšilová LucieSK SKI-OB ŠternberkC210255150 ,- Kč
STE6850Poštulková MiladaSK SKI-OB ŠternberkC208084250 ,- Kč
STE6451Smolková DagmarSK SKI-OB ŠternberkC202723050 ,- Kč
4HC7900Zifčák Robin211308450 ,- Kč
4HC8751Zifčáková Miroslava211274250 ,- Kč
KON0222Havelka JanKOB KoniceC5271850 ,- Kč
ASU6749Kobylka RomanMagnus OrienteeringC50 ,- Kč
4HC1Vackovi Marcela, Martin, Adrian50 ,- Kč
SBR5251Sovišová EvaSKOB Bruntál41603850 ,- Kč
8VX7200Pavel Dráč210976450 ,- Kč
KON8063Rozsívalová PetraKOB KoniceC211277250 ,- Kč
UOL6800Čecháček PetrSOB OlomoucC208818750 ,- Kč
ASU7798Musilová JanaMagnus OrienteeringC41671550 ,- Kč
NNN9999Pinkrtonová Štěpánka206024050 ,- Kč
UOL4201Šubrt ZdeněkSOB OlomoucC5246750 ,- Kč
3SX0501Schaffer Matěj212531450 ,- Kč
3SX1500Lavrenčík Filip50 ,- Kč
3SX7800Lavrenčík Petr50 ,- Kč
PTE7375Mikšíková KateřinaTJ Sokol PteníC210268150 ,- Kč
PTE7650Bartošová DanaTJ Sokol PteníC210268350 ,- Kč
NNNXXŠimková Eva50 ,- Kč
NNNYYŠimek Jiří50 ,- Kč
AOP6402Liber VlastimilOrientační Běh OpavaC50 ,- Kč
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant
Vakant