Úvodní strana
Rozpis Plakát Fotky Přihlášky Ukázky mapy Tratě Pokyny Startovka
Po závodě Partneři

Severka Šumperk

Město Rýmařov

Gymnázium a Střední odborná škola Rýmařov

 
Výsledky
D10C      0.80 km, 15 m, 9 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Reichlová Pavla           KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šum   7.19         
 2. Pachmannová Iva           AOP0852 C Orientační Běh Opava             7.43   + 0.24
 3. Vavrdová Karolína         PTE0880 C TJ Sokol Ptení                   8.40   + 1.21
 4. Vrbová Marie              PTE0850 C TJ Sokol Ptení                   8.57   + 1.38
 5. Hýblová Eliška            JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov            9.26   + 2.07
 6. Klapková Alžběta          PTE0852 C TJ Sokol Ptení                  10.03   + 2.44
 7. Reichlová Lucie           KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šum  10.41   + 3.22
 8. Otrubová Karolína         PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov                15.08   + 7.49
 9. Kočandrlová Natálie       KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šum  16.10   + 8.51
    Šimková Sára              NNN09   C Neregistrovaní                   DISK         
    Tomanková Alice           KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


D12      1.20 km, 25 m, 11 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zatloukalová Julie        STE0650 B SK SKI-OB Šternberk              8.12         
 2. Gallo Natálie             AOP0652 B Orientační Běh Opava             8.25   + 0.13
 3. Pazderníková Zdeňka       ASU0698 B Magnus Orienteering              9.15   + 1.03
 4. Paulíčková Tereza         UOL0750 C SOB Olomouc                      9.18   + 1.06
 5. Jílková Pavla             KON0799 C KOB Konice                       9.26   + 1.14
 6. Burdová Helena            STE0653 B SK SKI-OB Šternberk              9.29   + 1.17
 7. Stryková Karolína         KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šum   9.53   + 1.41
 8. Bartoňková Sára           3SX0650 C ZŠ Těšetice                      9.56   + 1.44
 9. Cetlová Karolína          AOP0752 C Orientační Běh Opava            10.09   + 1.57
10. Kovalčíková Alena         AOP0751 C Orientační Běh Opava            10.10   + 1.58
11. Šaňáková Marie            UOL0651 B SOB Olomouc                     10.45   + 2.33
12. Přikrylová Jana           JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov           11.08   + 2.56
13. Bartášková Karolína       ASU0799 C Magnus Orienteering             11.25   + 3.13
14. Rozsívalová Adéla         KON0760 C KOB Konice                      11.40   + 3.28
15. Fendrychová Klára         STE0750 C SK SKI-OB Šternberk             11.47   + 3.35
16. Kopecká Nela              UOL0650 B SOB Olomouc                     12.24   + 4.12
17. Přikrylová Ivana          JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov           13.06   + 4.54
18. Kotrle Sylvia             STE0652 C SK SKI-OB Šternberk             16.40   + 8.28
19. Šimková Aneta             NNN06   C Neregistrovaní                  21.20   +13.08
    Dráčová Barbora           UOL0652 C SOB Olomouc                      DISK         
    Matoušková Johana         STE0751 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Jílková Lenka             KON0666 B KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


D14      1.50 km, 10 m, 13 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Lukašáková Sára           STE0450 A SK SKI-OB Šternberk              9.28         
 2. Smékalová Viktorie        UOL0450 B SOB Olomouc                      9.58   + 0.30
 3. Smékalová Karolína        UOL0451 A SOB Olomouc                     10.04   + 0.36
 4. Klechová Karolína         AOP0452 B Orientační Běh Opava            10.24   + 0.56
 5. Binarová Adéla            UOL0452 B SOB Olomouc                     10.41   + 1.13
 6. Navrátilová Marie         ASU0599 B Magnus Orienteering             10.50   + 1.22
 7. Slehová Eliška            UOL0453 C SOB Olomouc                     10.58   + 1.30
 8. Pospíšilová Stella        STE0551 B SK SKI-OB Šternberk             10.59   + 1.31
 9. Kovalčíková Anna          AOP0453 B Orientační Běh Opava            11.04   + 1.36
10. Otrubová Anna             PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov                11.13   + 1.45
11. Lubrichová Veronika       STE0451 B SK SKI-OB Šternberk             11.23   + 1.55
12. Vorlová Eva               ASU0499 B Magnus Orienteering             11.24   + 1.56
13. Pachmannová Katka         AOP0551 B Orientační Běh Opava            11.33   + 2.05
14. Neumannová Kristýna       STE0550 B SK SKI-OB Šternberk             11.58   + 2.30
15. Šánová Julie              KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šum  12.05   + 2.37
16. Cetlová Magdaléna         AOP0552 B Orientační Běh Opava            12.10   + 2.42
17. Heclová Marie             KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šum  12.33   + 3.05
18. Janečková Adéla           PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov                13.09   + 3.41
19. Motyčková Marie           5RX0550 C NNN                             14.30   + 5.02
20. Mikošková Marie           STE0552 C SK SKI-OB Šternberk             14.36   + 5.08
21. Grégrová Zuzana           3SX0551 C ZŠ Těšetice                     18.21   + 8.53
22. Müllerová Marie           KSU0556 C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.19   +35.51
--------------------------------------------------------------------------------------


D16      1.90 km, 20 m, 16 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pachmannová Bára          AOP0351 B Orientační Běh Opava            13.16         
 2. Greschnerová Tereza       ASU0299 B Magnus Orienteering             13.31   + 0.15
 3. Raclavská Zuzana          UOL0251 B SOB Olomouc                     14.42   + 1.26
 4. Smolková Sabina           STE0250 B SK SKI-OB Šternberk             14.50   + 1.34
 5. Raclavská Lenka           UOL0252 B SOB Olomouc                     15.03   + 1.47
 6. Němečková Kateřina        PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov                16.33   + 3.17
 7. Šneiderová Daniela        ASU0398 B Magnus Orienteering             16.45   + 3.29
 8. Krčková Helena            AOP0251 C Orientační Běh Opava            17.39   + 4.23
 9. Procházková Sára          UOL0353 C SOB Olomouc                     20.54   + 7.38
10. Bídová Markéta            UOL0352 C SOB Olomouc                     21.37   + 8.21
--------------------------------------------------------------------------------------


D18      2.00 km, 20 m, 18 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------
1. Lugrová Natalie           JPV0066 C Oddíl OS SK Prostějov           15.18         
2. Skoupá Vendula            STE0152 B SK SKI-OB Šternberk             16.46   + 1.28
3. Pšenčíková Adéla          KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šum  16.57   + 1.39
4. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               18.06   + 2.48
5. Konečná Adéla             UOL0050 C SOB Olomouc                     19.14   + 3.56
6. Zatloukalová Hana         ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory               22.01   + 6.43
-------------------------------------------------------------------------------------


D20      2.00 km, 30 m, 17 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zatloukalová Romana       ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory               17.26         
2. Pilcová Sabina            JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov           21.07   + 3.41
3. Novotná Klára             ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory               21.42   + 4.16
4. Vlachová Kateřina         KON9898 C KOB Konice                      21.56   + 4.30
5. Škrabalová Šárka          KON9888 B KOB Konice                      23.08   + 5.42
6. Králiková Marie           2DC9850 C AK Olomouc                      28.38   +11.12
-------------------------------------------------------------------------------------


D21      2.00 km, 30 m, 17 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Denisa             PHK9150 E OK 99 Hradec Králové            13.16         
 2. Šimková Johanka           ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno              14.13   + 0.57
 3. Marková Ema               STE0252 A SK SKI-OB Šternberk             14.40   + 1.24
 4. Dittrichová Petra         KON8787 C KOB Konice                      15.00   + 1.44
 5. Raclavská Vlaďka          UOL0253 A SOB Olomouc                     15.15   + 1.59
 6. Křečková Lenka            ASU9271 C Magnus Orienteering             15.30   + 2.14
 7. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             16.22   + 3.06
 8. Vítková Lucie             PTE9474 C TJ Sokol Ptení                  16.50   + 3.34
 9. Hájková Eliška            KAM9851 A OK Kamenice                     16.51   + 3.35
10. Horvátová Hana            ASU9797 C Magnus Orienteering             17.07   + 3.51
11. Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko            18.10   + 4.54
12. Přidalová Tereza          2DC9750 C AK Olomouc                      18.22   + 5.06
12. Oľhavová Hana             ASU9199 C Magnus Orienteering             18.22   + 5.06
14. Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.43   + 5.27
15. Kašparová Ivana           UOL6951 C SOB Olomouc                     19.00   + 5.44
16. Dittrichová Zuzana        KON9175 C KOB Konice                      19.24   + 6.08
17. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov               19.55   + 6.39
18. Hlavová Hana              KON8888 R KOB Konice                      20.00   + 6.44
19. Vlachová Eliška           KON9572 C KOB Konice                      20.40   + 7.24
20. Táborská Gabriela         UOL     C SOB Olomouc                     38.21   +25.05
    Czaschová Emílie          SBR8750 C SKOB Bruntál                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


D35      1.90 km, 30 m, 19 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gallo Martina             AOP7951 C Orientační Běh Opava            15.16         
 2. Otrubová Johana           PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov                15.26   + 0.10
 3. Otrubová Ivona            PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov                15.39   + 0.23
 4. Poláčková Monika          JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov           16.12   + 0.56
 5. Jílková Hana              KON8080 C KOB Konice                      16.39   + 1.23
 6. Valíková Petra            AOP7351 C Orientační Běh Opava            17.04   + 1.48
 7. Kovalčíková Eva           AOP7852 C Orientační Běh Opava            17.20   + 2.04
 8. Němečková Věra            PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov                17.38   + 2.22
 9. Holubová Eva              SBR8051 C SKOB Bruntál                    17.41   + 2.25
10. Chmelářová Radka          JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov           18.27   + 3.11
11. Tomanková Martina         KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.00   + 3.44
12. Good Ludmila              SBR8050 C SKOB Bruntál                    19.37   + 4.21
13. Librová Lucie             AOP8050 C Orientační Běh Opava            19.38   + 4.22
14. Čecháčková Šárka          UOL7350 C SOB Olomouc                     19.49   + 4.33
15. Matoušková Jana           STE7951 C SK SKI-OB Šternberk             19.54   + 4.38
16. Stryková Vlasta           KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.59   + 4.43
17. Pattermanová Ivana        KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.06   + 4.50
18. Navrátilová Helena        ASU7799 C Magnus Orienteering             21.00   + 5.44
19. Šneiderová Lucie          ASU7498 C Magnus Orienteering             21.11   + 5.55
20. Krčková Lenka             AOP7751 C Orientační Běh Opava            22.48   + 7.32
21. Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.04   + 7.48
22. Benešová Petra            KON7575 C KOB Konice                      23.08   + 7.52
23. Christodoulou Iva         ASU7599 C Magnus Orienteering             23.26   + 8.10
24. Heclová Jana              KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šum  24.29   + 9.13
25. Šaňáková Šárka            UOL7650 C SOB Olomouc                     25.05   + 9.49
26. Smékalová Jana            UOL7850 C SOB Olomouc                     26.15   +10.59
27. Přikrylová Jitka          JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov           28.18   +13.02
28. Lubrichová Eva            STE7556 C SK SKI-OB Šternberk             28.21   +13.05
29. Vodičková Tereza          UOL7550 C SOB Olomouc                     36.19   +21.03
    Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Tomášková Radka           CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


D45      1.80 km, 20 m, 16 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sedlářová Pavla           AOP7052 C Orientační Běh Opava            14.29         
 1. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               14.29         
 3. Pachmannová Hana          AOP7252 C Orientační Běh Opava            16.55   + 2.26
 3. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             16.55   + 2.26
 5. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov               17.19   + 2.50
 6. Šimková Hana              UOL6653 C SOB Olomouc                     17.46   + 3.17
 7. Glabazňová Jana           AOP6151 C Orientační Běh Opava            18.04   + 3.35
 7. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      18.04   + 3.35
 9. Strachotová Eva           ASU6099 C Magnus Orienteering             18.33   + 4.04
10. Ženčáková Marie           47C6850 C ASPV OA Šumperk                 18.48   + 4.19
11. Švancárová Helena         KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.07   + 4.38
12. Štorková Simona           JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov           19.40   + 5.11
13. Slavíčková Katka          OOL6955 C SK Haná orienteering            20.30   + 6.01
14. Novotná Jitka             ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory               20.39   + 6.10
15. Kotrlová Gita             UOL6953 C SOB Olomouc                     20.40   + 6.11
16. Felklová Jarmila          47C6050 C ASPV OA Šumperk                 22.11   + 7.42
17. Jeřábková Jana            UOL6954 C SOB Olomouc                     22.32   + 8.03
18. Mikošková Iveta           STE7150 C SK SKI-OB Šternberk             23.48   + 9.19
19. Pšenčíková Eva            KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šum  24.32   +10.03
20. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      26.06   +11.37
21. Roubalíková Iva           3SX6450 C ZŠ Těšetice                     28.16   +13.47
    Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


D55      1.70 km, 20 m, 13 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------
1. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    18.41         
2. Janošíková Jaroslava      UOL5858 C SOB Olomouc                     20.19   + 1.38
3. Künstlerová Milada        UOL5651 C SOB Olomouc                     22.39   + 3.58
4. Honkyšová Eva             JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov           29.28   +10.47
-------------------------------------------------------------------------------------


D65      1.40 km, 20 m, 13 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------
1. Novotná Ludmila           ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory               15.40         
2. Čadilová Alena            ASU5050 C Magnus Orienteering             22.49   + 7.09
   Štáblová Jitka            ASU5350 C Magnus Orienteering              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------


H10C      0.80 km, 15 m, 9 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk              5.10         
 2. Gallo Ondřej              AOP0802 C Orientační Běh Opava             5.40   + 0.30
 3. Mrkvica Václav            ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory                6.15   + 1.05
 4. Pánek Antonín             SSU0901 C SK Severka Šumperk               6.26   + 1.16
 5. Mikoška Jan               STE0807 C SK SKI-OB Šternberk              7.39   + 2.29
 6. Holub Ivan                SBR0800 C SKOB Bruntál                     7.51   + 2.41
 7. Vinohradník Jan                   C                                  8.40   + 3.30
 8. Kubíček Vavřinec          UOL0801 C SOB Olomouc                      8.42   + 3.32
 9. Petřivalský Nil           OOL0800 C SK Haná orienteering            10.59   + 5.49
10. Kroutil Šimon                     C                                 14.14   + 9.04
11. Matoušek Jan              STE0909 C SK SKI-OB Šternberk             17.08   +11.58
    Marek Vít                 KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Štábl Vít                 KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Tomášek Josef             STE0808 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Kovalčík Petr             AOP0901 C Orientační Běh Opava             DISK         
    Cetl Jan                  AOP0902 C Orientační Běh Opava             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


H12      1.20 km, 25 m, 11 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štábl Patrik              KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šum   6.35         
 2. Borunský Matěj            AOP0600 B Orientační Běh Opava             7.31   + 0.56
 3. Šána Robert               KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šum   8.10   + 1.35
 4. Jordán Alexandr           KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šum   9.02   + 2.27
 5. Soldán Robin              PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov                 9.27   + 2.52
 6. Macek Vojtěch             ASU0748 C Magnus Orienteering             10.19   + 3.44
 7. Šneider Kvido             ASU0749 C Magnus Orienteering             10.43   + 4.08
 8. Pánek Ondřej              SSU0702 C SK Severka Šumperk              12.12   + 5.37
 9. Navrátil Adam             3SX0601 C ZŠ Těšetice                     13.34   + 6.59
10. Sekanina Ondřej           NNN07   C Neregistrovaní                  13.53   + 7.18
11. Motyčka Jan               9BC0700 C NNN                             15.58   + 9.23
    Plachý Šimon              SSU0600 C SK Severka Šumperk               DISK         
    Janeček Jáchym            UOL0700 C SOB Olomouc                      DISK         
    Navrátil Pavel            ASU0747 C Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


H14      1.80 km, 20 m, 16 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štábl Adam                KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šum  11.08         
 2. Beneš Jindřich            KON0404 B KOB Konice                      11.32   + 0.24
 3. Otruba František          PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov                12.21   + 1.13
 3. Janků Martin              STE0404 C SK SKI-OB Šternberk             12.21   + 1.13
 5. Štorek Jan                JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov           12.40   + 1.32
 6. Štoudek Martin            ASU0448 B Magnus Orienteering             13.00   + 1.52
 7. Tomášek Adam              CEL0400 B TJ Sokol Čelechovice na Hané    13.38   + 2.30
 8. Šperlich Jan              KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šum  14.24   + 3.16
 9. Černoch Martin            PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov                14.29   + 3.21
10. Bartášek Tomáš            ASU0447 C Magnus Orienteering             16.15   + 5.07
11. Náhončík Jakub            UOL0400 C SOB Olomouc                     16.20   + 5.12
12. Poláček Tomáš             JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov           16.54   + 5.46
13. Bláha Adam                KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šum  17.05   + 5.57
14. Kobylka David             ASU0546 C Magnus Orienteering             18.50   + 7.42
15. Karásek Antonín           PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov                19.11   + 8.03
16. Čecháček Adam             UOL0402 C SOB Olomouc                     24.55   +13.47
17. Greschner Adam            ASU0547 C Magnus Orienteering             26.47   +15.39
18. Vlach Timik               SBR0501 C SKOB Bruntál                    30.17   +19.09
19. Holub Mikuláš             SBR0500 C SKOB Bruntál                    36.56   +25.48
    Antonowicz Jan            STE0503 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


H16      2.00 km, 20 m, 17 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hecl František            KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šum  11.59         
 2. Štorek David              JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov           12.51   + 0.52
 3. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov               13.22   + 1.23
 4. Novotný Erik              ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory               13.25   + 1.26
 5. Karásek František         PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov                13.32   + 1.33
 6. Stryk Štěpán              KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šum  13.33   + 1.34
 7. Seidenglanz Jáchym        SSU0202 B SK Severka Šumperk              13.55   + 1.56
 8. Rajman Filip              UOL0301 B SOB Olomouc                     14.09   + 2.10
 9. Patterman Prokop          KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šum  15.35   + 3.36
10. Doseděl Štěpán            STE0206 C SK SKI-OB Šternberk             16.33   + 4.34
11. Skala Vít                 SSU0302 C SK Severka Šumperk              18.58   + 6.59
12. Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK Haná orienteering            19.23   + 7.24
13. Novák Rostislav           PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov                19.57   + 7.58
14. Poláček Lukáš             JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov           20.54   + 8.55
--------------------------------------------------------------------------------------


H18      2.20 km, 30 m, 22 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šafář Martin              KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šum  14.12         
 2. Babišta Antonín           KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šum  14.16   + 0.04
 3. Neumann David             STE0101 B SK SKI-OB Šternberk             14.22   + 0.10
 4. Kaprál Jan                SSU0000 B SK Severka Šumperk              14.56   + 0.44
 5. Poštulka Lukáš            STE0104 B SK SKI-OB Šternberk             15.18   + 1.06
 6. Grulich Ondřej            KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šum  15.21   + 1.09
 7. Chmelář Jan               37C0100 C Bez registrace                  16.24   + 2.12
 8. Šimek Štěpán              UOL0104 B SOB Olomouc                     17.44   + 3.32
 9. Jedzok Vojtěch            UOL0202 C SOB Olomouc                     19.27   + 5.15
10. Holusek Jiří              JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov           20.13   + 6.01
    Tomášek Ondřej            CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


H20      2.70 km, 30 m, 26 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ondráček Radek            KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šum  18.43         
2. Vostál Dominik            UOL9901 B SOB Olomouc                     20.38   + 1.55
3. Beneš Miroslav            KON9915 B KOB Konice                      20.48   + 2.05
4. Honkyš Jan                JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov           25.36   + 6.53
-------------------------------------------------------------------------------------


H21      2.70 km, 30 m, 26 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vystavěl Ondřej           JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov           14.58         
 2. Horvát Petr               ASU9447 E Magnus Orienteering             15.15   + 0.17
 3. Doležel Ondřej            STE9202 C SK SKI-OB Šternberk             15.30   + 0.32
 4. Oľhava Rastislav          ASU8949 C Magnus Orienteering             15.37   + 0.39
 5. Zimmermann Jakub          KON8911 C KOB Konice                      15.47   + 0.49
 6. Jirka Mikuláš             STE0000 A SK SKI-OB Šternberk             15.54   + 0.56
 7. Perknovský Radim          JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov           16.09   + 1.11
 8. Otrusina Jiří             JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov           16.38   + 1.40
 9. Glonek Jakub              AOP9602 R Orientační Běh Opava            16.49   + 1.51
10. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                17.01   + 2.03
11. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.02   + 2.04
12. Zdráhal Tomáš             OOL8801 C SK Haná orienteering            17.06   + 2.08
13. Fajkus Radim              JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov           17.13   + 2.15
14. Doležal Matyáš            STE0208 A SK SKI-OB Šternberk             17.38   + 2.40
15. Matoušek Jiří             STE7504 C SK SKI-OB Šternberk             17.51   + 2.53
16. Svoboda Radek             STE0207 A SK SKI-OB Šternberk             18.09   + 3.11
17. Valík Adam                AOP0301 A Orientační Běh Opava            18.25   + 3.27
18. Kašpar Petr               JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov           18.32   + 3.34
19. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             18.37   + 3.39
20. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               18.43   + 3.45
21. Otruba Marek              PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov                18.49   + 3.51
22. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             18.53   + 3.55
23. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             19.09   + 4.11
24. Světnický František       STE0204 A SK SKI-OB Šternberk             19.11   + 4.13
25. Poštulka Tomáš            STE9700 C SK SKI-OB Šternberk             19.35   + 4.37
26. Trávníček Jan             PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov                19.39   + 4.41
27. Procházka Josef           KON7219 C KOB Konice                      19.52   + 4.54
28. Hrazdil Jiří              ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno              20.06   + 5.08
29. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           20.16   + 5.18
30. Rýdel Jiří                1VZ9200 C ranovačka                       21.56   + 6.58
31. Zapletal Martin           37C8500 C Bez registrace                  22.07   + 7.09
32. Tomášek Tomáš             STE8000 C SK SKI-OB Šternberk             22.40   + 7.42
33. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             22.53   + 7.55
34. Špičák František          CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    23.28   + 8.30
35. Karásek Michal            ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov               23.44   + 8.46
36. Morávek Radek             2DC94   C AK Olomouc                      27.37   +12.39
37. Martinek Ondřej           2DC9700 C AK Olomouc                      27.52   +12.54
38. Teplý Jiří                2DC9400 C AK Olomouc                      28.39   +13.41
    Jílek Ondřej              KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Fendrych Michal           STE7607 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Kostka Jiří               AOP0201 A Orientační Běh Opava             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


H35      2.30 km, 30 m, 19 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C Orientační Běh Opava            13.04         
 2. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  14.03   + 0.59
 3. Mrkvica Petr              ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory               14.05   + 1.01
 4. Valík Luděk               AOP7101 C Orientační Běh Opava            14.18   + 1.14
 5. Borunský Tomáš            AOP7402 C Orientační Běh Opava            14.30   + 1.26
 6. Horký Jan                 UOL7100 C SOB Olomouc                     14.43   + 1.39
 7. Bubela Tomáš              ASU8101 C Magnus Orienteering             15.23   + 2.19
 8. Hubáček Ondřej            JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov           15.34   + 2.30
 9. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             15.44   + 2.40
10. Hálek Jan                 UOL7000 C SOB Olomouc                     15.47   + 2.43
11. Ženčák Jaroslav           47C6100 C ASPV OA Šumperk                 15.48   + 2.44
12. Hodač Karel               JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov           16.33   + 3.29
13. Tomášek Petr              STE8001 C SK SKI-OB Šternberk             16.46   + 3.42
14. Neumann Jaroslav          STE5902 C SK SKI-OB Šternberk             16.57   + 3.53
15. Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šum  16.58   + 3.54
16. Matoušek Milan            KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.37   + 4.33
17. Motyčka Michal            9BC7401 C NNN                             17.59   + 4.55
18. Možný Stanislav           PVP7700 C VSS Přírodověda Praha           18.00   + 4.56
19. Navrátil Martin           ASU7449 C Magnus Orienteering             18.27   + 5.23
20. Přikryl Jiří              JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov           18.31   + 5.27
21. Huňka Karel               KON6919 C KOB Konice                      18.44   + 5.40
22. Videcký Jan               KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.51   + 5.47
23. Greschner Luboš           ASU7848 C Magnus Orienteering             19.37   + 6.33
24. Paulíček Michal           UOL7701 C SOB Olomouc                     19.45   + 6.41
25. Kočandrle Jaroslav        KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.18   + 7.14
26. Dušek Václav              PTE7619 C TJ Sokol Ptení                  20.29   + 7.25
27. Chmelář Jan               JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov           21.09   + 8.05
28. Burda Tomáš               STE7600 C SK SKI-OB Šternberk             23.46   +10.42
29. Jadviščok Ladislav        UOL7700 C SOB Olomouc                     24.08   +11.04
30. Koblížek Filip            NNN8100 C Neregistrovaní                  24.30   +11.26
31. Cveček Martin             PVP7400 C VSS Přírodověda Praha           36.40   +23.36
32. Marek Antonín             STE7501 C SK SKI-OB Šternberk             38.25   +25.21
    Smékal David              UOL7503 C SOB Olomouc                      DISK         
    Novák Jan                 STE7900 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


H45      1.90 km, 30 m, 19 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             12.28         
 2. Hadač Miroslav            AOP6501 C Orientační Běh Opava            12.45   + 0.17
 3. Antonowicz Jerzy          STE6800 C SK SKI-OB Šternberk             13.27   + 0.59
 4. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             13.52   + 1.24
 5. Šimek Roman               UOL6503 C SOB Olomouc                     14.00   + 1.32
 6. Hubáček Martin            CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    14.46   + 2.18
 7. Macek Karel               ASU7102 C Magnus Orienteering             15.02   + 2.34
 8. Tomášek Jiří              CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    15.11   + 2.43
 9. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      15.25   + 2.57
10. Zatloukal Radek           STE7000 C SK SKI-OB Šternberk             15.51   + 3.23
11. Krček Martin              AOP7302 C Orientační Běh Opava            16.09   + 3.41
12. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    16.27   + 3.59
13. Cetl Vladimír             AOP6602 C Orientační Běh Opava            16.29   + 4.01
14. Poštulka Zdenek           STE6600 C SK SKI-OB Šternberk             17.20   + 4.52
15. Šneider Miroslav          ASU7101 C Magnus Orienteering             17.21   + 4.53
16. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    17.23   + 4.55
17. Patterman Pavel           KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.26   + 4.58
18. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SOB Olomouc                     17.29   + 5.01
19. Štorek Petr               JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov           17.44   + 5.16
20. Pernica Jiří              UOL6501 C SOB Olomouc                     17.45   + 5.17
21. Kašpar Jaroslav           KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.51   + 5.23
22. Mikoška Eman              STE7103 C SK SKI-OB Šternberk             18.31   + 6.03
23. Roubalík Radovan          3SX6400 C ZŠ Těšetice                     18.41   + 6.13
24. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  18.48   + 6.20
25. Zatloukal Tomáš           ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory               19.20   + 6.52
26. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk             19.48   + 7.20
27. Raclavský Vladislav       UOL6600 C SOB Olomouc                     20.02   + 7.34
28. Konečný Jiří              OOL6303 C SK Haná orienteering            20.13   + 7.45
29. Poláček Luboš             JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov           21.16   + 8.48
30. Vrána Jan                 UOL7300 C SOB Olomouc                     21.36   + 9.08
31. Světnický Alexandr        OOL6300 C SK Haná orienteering            22.02   + 9.34
32. Holusek Milan             JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov           22.24   + 9.56
33. Hýbl Dušan                JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov           26.28   +14.00
    Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


H55      1.60 km, 20 m, 16 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering            12.38         
 2. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov           13.57   + 1.19
 3. Strachota Jaroslav        ASU5600 C Magnus Orienteering             14.01   + 1.23
 4. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            14.18   + 1.40
 5. Zdráhal Tomáš             OOL5301 C SK Haná orienteering            14.30   + 1.52
 6. Komínek Jaroslav          KON5713 C KOB Konice                      14.42   + 2.04
 7. Doseděl Emil              STE6100 C SK SKI-OB Šternberk             14.47   + 2.09
 8. Poklop Lubomír            UOL5601 C SOB Olomouc                     18.31   + 5.53
 9. Felkl Luděk               47C6000 C ASPV OA Šumperk                 19.04   + 6.26
10. Bednář Jan                UOL5402 C SOB Olomouc                     20.10   + 7.32
11. Janošík Zdeněk            UOL5600 C SOB Olomouc                     21.51   + 9.13
12. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            26.53   +14.15
--------------------------------------------------------------------------------------


H65      1.50 km, 20 m, 13 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------
1. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  13.42         
2. Jadviščok Ladislav        UOL5101 C SOB Olomouc                     14.10   + 0.28
3. Novotný Stanislav         ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory               15.23   + 1.41
4. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             16.02   + 2.20
5. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    16.25   + 2.43
6. Pilc Oldřich              OOL5100 C SK Haná orienteering            18.39   + 4.57
-------------------------------------------------------------------------------------


H70      1.40 km, 10 m, 12 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------
1. Horký Jan                 UOL4600 C SOB Olomouc                     12.42         
2. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    15.30   + 2.48
3. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov               17.54   + 5.12
-------------------------------------------------------------------------------------


HDR      0.60 km, 10 m, 8 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janků Michaela            STE     C SK SKI-OB Šternberk              5.35         
 2. Motyčka Michal            9BC0701 C NNN                              6.11   + 0.36
 3. Slehová Martina           UOL0653 C SOB Olomouc                      6.22   + 0.47
 4. Zetková Anna              5RX0950 C NNN                              6.25   + 0.50
 5. Kotrle David              STE1101 C SK SKI-OB Šternberk              6.34   + 0.59
 6. Tomášková Lucie           STE1350 C SK SKI-OB Šternberk              6.49   + 1.14
 7. Macek Václav              ASU1249 C Magnus Orienteering              6.50   + 1.15
 8. Malec Mikuláš                     C                                  7.11   + 1.36
 9. Tomášek Matěj             STE1202 C SK SKI-OB Šternberk              7.12   + 1.37
10. Zifčákovi Kamila, Jůlie,  4HC     C PSÍ TÝM                          7.52   + 2.17
11. Mrkvica Jan               ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory                8.00   + 2.25
12. Tichá Anna                SSU1150 C SK Severka Šumperk               8.41   + 3.06
13. Kubíčková Magdalena       UOL1150 C SOB Olomouc                      8.50   + 3.15
14. Kroutil Ondřej                    C                                  8.57   + 3.22
15. Marek Martin              STE1100 C SK SKI-OB Šternberk              9.14   + 3.39
16. Hodačová Valerie          JPV     C Oddíl OS SK Prostějov            9.23   + 3.48
17. Mikušová Kateřina         PTE1350 C TJ Sokol Ptení                   9.26   + 3.51
18. Jurníčková Sandra                 C                                 10.57   + 5.22
19. Vittorio Martin           3SX0800 C ZŠ Těšetice                     11.17   + 5.42
20. Škarda Josef              3SX     C ZŠ Těšetice                     12.40   + 7.05
21. Holubová Pavlína          SBR0350 C SKOB Bruntál                    13.18   + 7.43
22. Bednář Richard            UOL1400 C SOB Olomouc                     19.22   +13.47
23. Otrubová Veronika         PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov                19.38   +14.03
    Motyčka Karel                     C                                  DISK         
    Kvášová Kateřina                  C                                  DISK         
    Kopecká Tereza            UOL1050 C SOB Olomouc                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


HD10N      0.60 km, 10 m, 8 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pilc Tomáš                OOL     C SK Haná orienteering             7.10         
 2. Kučerová Klaudie          STE0853 C SK SKI-OB Šternberk              7.41   + 0.31
 3. Tomášková Anna            STE1051 C SK SKI-OB Šternberk              7.59   + 0.49
 4. Burdová Hana              STE0852 C SK SKI-OB Šternberk              8.18   + 1.08
 5. Borunská Alžběta          AOP0950 C Orientační Běh Opava             8.30   + 1.20
 6. Masařová Natálie          UOL     C SOB Olomouc                      9.04   + 1.54
 7. Vrba Antonín              PTE1001 C TJ Sokol Ptení                  10.15   + 3.05
 8. Holubová Eva              SBR     C SKOB Bruntál                    11.05   + 3.55
 9. Chmelář Filip             JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov           11.50   + 4.40
10. Bábková Amálie            PTE1051 C TJ Sokol Ptení                  17.57   +10.47
    Liber Václav              AOP1000 C Orientační Běh Opava             DISK         
    Rozsíval Martin           KON1022 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


P      1.60 km, 20 m, 13 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Havelka Jan               KON0222 C KOB Konice                      14.28         
 2. Kroutil Petr                      C                                 15.05   + 0.37
 3. Mikšíková Kateřina        PTE7375 C TJ Sokol Ptení                  15.18   + 0.50
 4. Dráč Pavel                8VX7200 C Klub                            15.35   + 1.07
 5. Dosedělová Klára          STE9751 C SK SKI-OB Šternberk             15.56   + 1.28
 6. Rozsívalová Petra         KON8063 C KOB Konice                      18.06   + 3.38
 7. Pinkrtonová Štěpánka      NNN9999 C Neregistrovaní                  18.07   + 3.39
 8. Kobylka Roman             ASU6749 C Magnus Orienteering             18.35   + 4.07
 9. Sovišová Eva              SBR5251 C SKOB Bruntál                    19.20   + 4.52
10. Smetana Jakub             2DC     C AK Olomouc                      19.27   + 4.59
11. Musilová Jana             ASU7798 C Magnus Orienteering             19.32   + 5.04
12. Poláček Radek                     C                                 21.51   + 7.23
13. Poštulková Milada         STE6850 C SK SKI-OB Šternberk             22.33   + 8.05
14. Bartošová Dana            PTE7650 C TJ Sokol Ptení                  22.57   + 8.29
15. Pospíšilová Lucie         STE7551 C SK SKI-OB Šternberk             24.38   +10.10
16. Kotrle Milan                      C                                 28.59   +14.31
17. Šimková Eva               NNNXX   C Neregistrovaní                  31.41   +17.13
18. Smolková Dagmar           STE6451 C SK SKI-OB Šternberk             31.47   +17.19
19. Čecháček Petr             UOL6800 C SOB Olomouc                     32.35   +18.07
20. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SOB Olomouc                     33.51   +19.23
21. Zifčák Robin              4HC7900 C PSÍ TÝM                         36.38   +22.10
22. Liber Vlastimil           AOP6402 C Orientační Běh Opava            37.43   +23.15
23. Zifčáková Miroslava       4HC8751 C PSÍ TÝM                         38.01   +23.33
24. Schaffer Matěj            3SX0501 C ZŠ Těšetice                     39.39   +25.11
25. Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                  42.56   +28.28
26. Vackovi Marcela, Martin,  4HC1    C PSÍ TÝM                         64.33   +50.05
--------------------------------------------------------------------------------------